Datasis Ürünleri Datasis Ürünleri

Okul Kolej Yönetim, Ölçme Değerlendirme Sistemi

dersonom


İl, ilçe, semt genelinde veya dershane özelinde yapılacak deneme sınavlarına ait sınav cevap kâğıtlarının okutma, değerlendirme, yayınlama ve raporlama hizmetlerini vermekteyiz.

Tüm optik form okutma, değerlendirme, yayınlama ve raporlama hizmetlerini DERSONET Web Tabanlı Dershane Programı, www.e-dersonet.com.tr üzerinde gerçekleştirmemiz nedeniyle sizlere hem ücret, hem de teknoloji anlamında birçok farklılık ve kolaylık sağlamaktayız.

BU FARKLILIKLAR;

  • DERSONET Web Tabanlı Dershane Programı, www.e-dersonet.com.tr kullanıcısı olan dershanelerimiz, etüt merkezlerimiz, okullarımız, kurslarımız, yurtlarımız; kargo, kurye veya elden gönderecekleri Optik Sınav Formlarını, form sayısına bakmaksızın 3 saat içinde okutup, değerlendirip, yayına açmaktayız.
  • Bu işlem sonrası DERSONET kullanıcısı kurumlarımız anında sınav sonuçlarına ulaşmakta, Sınav Analizlerini kurumlarından veya bulundukları herhangi bir yerden yazdırabilmekteler. Aynı zamanda, öğrenciler, veliler, öğretmenler, kurum yöneticileri de kendi panellerinden, kendi şifreleri ile sisteme girip sonuçları görebilmekteler. İstenirse tüm sınav sonuç raporlarını ve de Analizli Öğrenci Sonuç Karnelerini basıp göndermekteyiz.
  • DERSONET Web Tabanlı Dershane Programımızı kullanmayan kurumlara da her tür okutma, değerlendirme, yayınlama ve sınav raporlarını, öğrenci sınav sonuç raporlarını basma hizmeti vermekteyiz. Sınav Cevap kağıtları ile birlikte, Sınav Açma Şablonu’nun önceden dolduran kurumlara çok kısa sürede hizmet verebilmekteyiz.
  • İsteyen kurumlara Sınav Yerleri Planlama Hizmeti vermekteyiz. Dersonet içinde yer alan veya sınav öncesinde excel tablosunda verilen öğrenci, gözetmen, derslik, bina bilgilerinden yola çıkarak, öğrencilerin ve gözetmenlerin yer planlamasını yapmakta. Bina, salon, derslik listeleri ile gözetmen görev kartlarını ve öğrenci giriş kartlarını basmaktayız.
  • Her tür sınav uygulaması ve ölçme değerlendirme hizmeti için danışmanlık ve projelendirme hizmeti vermekteyiz.

Tüm bu fazlası hizmetleri 22 yıllık eğitim sektörü deneyimi ve bilgi birikimi ile hızlı ve hatasız gerçekleştirmekteyiz.

Okul Kolej Yönetim - Ölçme Değerlendirme Sistemleri | Dersonom

Eğitim Yönetim Sistemi Öğrenci Merkezli Yönetim Sistemi

TYT - AYT Puan Hesaplama Sistemi GS puan hesaplama, 2019 LGS, LGS hesaplama, LGS puan hesaplama Yüksek Öğretim Kurumları Sınav Sistemi Açıklandı

DERSONOM’un YÖNETİM YAPISI "Kayıt, Muhasebe, Personel Takibi, Devam Devamsızlık ve Planlama Modülleri" olmak üzere 5 Modülden oluşmaktadır. DERSONOM’un TAM ÖĞRENME YAPISI "Sınav, Ölçme Değerlendirme, Rehberlik, Ödev Takibi, Etüt, Sınav Planlama Modülleri" olmak üzere 5 Modülden oluşmaktadır. DERSONOM’un YÖNELTME YAPISI "Rehberlik, Envanter ve Tercih Modülleri" olmak üzere 3 Modülden oluşmaktadır. DERSONOM’un İLETİŞİM YAPISI "SMS ve Mobilizasyon Modülü" olmak üzere 2 Modülden oluşmaktadır. DERSONOM’un DESTEK YAPISI "Test ve Sınav Bankası, Soru Bankası ve Online Sınav Modülü" olmak üzere 3 Modülden oluşmaktadır.

2020 YKS puan hesaplama DERSONOM; beş önemli bileşenin altında yer alan 18 Modülden oluşan "Öğrenci Gelişimi, Öğretmen Başarısı, Kurum Yönetimi, Veli Gözetimi" açısından tam bir bütünleşme sağlayan internet tabanlı BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİDİR. DERSONOM, beş bileşeninin altında toplanan 18 Modülü OKUL, ÖZEL OKUL, KOLEJ vb. Eğitim Kurumlarında günlük iş ve işlemler esnasında oluşan bilginin, tüm paydaşlarca hızla paylaşılmasına olanak sağlayacak biçimde tasarlanmıştır.DERSONOM’un üretimindeki temel amaç, TAM ÖĞRENMEYİ, MUTLAK BAŞARIYI, SÜREÇ YÖNETİMİNİ, ÖZ DENETİMİ sağlamaktır.