dersonom

Yasal Haklar


Datasis "Değer Katar"

www.dersonom.com internet (web) sayfasında yer alan yazı, resim ve tabloların bir kısmı ve/veya tamamı DATASİS'in izni olmadan kullanılamaz. www.dersonom.com internet (web) sayfası üzerinden, üyelerin kullanımına sunulmuş olan Web Tabanlı Dersonom Okul Yönetim Programı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları ve Sinema Genel Müdürlüğü tarafından DATASİS'e verilmiş üretici kodu BİL-KOD: 1191 çerçevesinde DATASİS tarafından üretilmiştir ve işaretlenmiştir.

www.dersonom.com internet sayfasının ve de Web Tabanlı Dersonom Okul Yönetim Programı'nın tüm tasarımı ve yazılımı DATASİS tarafından yapılmış olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu (FSEK) çerçevesinde tüm hak ve menfaatleri yalnız ve yalnız DATASİS'e aittir.

DATASİS programları ile uyumlu olan, tasarım ve basımı DATASİS tarafından yapılmış OPTİK FORM'lar ve SINAV SONUÇ BELGELERİ'nin (KARNELER) basım ve satış hakları yalnız DATASİS'e aittir. Datasis tarafından üretilen ve de www.dersonom.com’de yer alan herhangi bir OPTİK FORMUN ve/veya SINAV SONUÇ BELGESİNİN DATASİS'in izni olmaksızın basılması, pazarlanması ve satışı yasaktır.