dersonom

Online Deneme Sınavı


Datasis Kampanyaları ile avantajlı fırsatları yakayın.

Online Deneme Sınavı

Kampanya kapsamındaki Ürün Özellikleri;

Kullanılış Amacı

Online Deneme Sınavları, İlkokul 3-4. Sınıflar, Ortaokul 5-6-7. Sınıflar ile Lise 9-10-11. Sınıflardaki öğrenciler için, MEB ve ÖSYM Sınav Yönetmelikleri dikkate alınarak hazırlanmış olup, Dersonom Kolej Yönetim Programı ve Dersonet Kurs Yönetim Programı içinden kullanılabilir. Öğrencilerin, Online Deneme Sınavları kapsamında yer alan derslerdeki eksiklerinin tespit edilerek, tamamlama eğitimlerinin verilmesi hedeflenmektedir.

Kimlere Uygulanır?

İlkokul 3-4. Sınıflar, Ortaokul 5-6-7. Sınıflar ile Lise 9-10-11. Sınıflardaki öğrenciler için uygulanabilir.

Uygulanışı

Kurum Yetkilisi veya Yetkili Öğretmen, ONLİNE DENEME Sınavlarından Okul Türü ve Sınıf Bazında, DERSONOM Kolej Yönetim Programı veya DERSONET Kurs Yönetim Programı içinden yer alan ONLİNE DENEME SINAVLARINDAN istediğini öğrencilerine gönderir. Öğrenciler kendilerine ait şifre ile programa girerek belirlenen takvim ve saat bazında sınavı çözer. Sınav bittiği anda ÖĞRETMEN-VELİ-ÖĞRENCİ sınav sonuçlarını görebilir.

İçeriği

MEB ve/veya ÖSYM’nin yayınladığı müfredata göre deneyimli öğretmenlerce hazırlanmış sınavlardır. ONLİNE DENEME SINAVLARI, uygulanması tavsiye edilen tarihe kadar olan ünite ve konuları kapsar.

Nasıl Yararlanabilirim?

DERSONOM Kolej Yönetim Programı kullanıcısıysanız, KONTÖR SATIN ALARAK, ÖDEV/E-SINAV Modülü üzerinden kullanmaya başlayabilirsiniz. DERSONOM Kullanıcı kurumlarımız, sistem içinden kredi kartı ile KONTÖR SATIN ALARAK, hiçbir ek işlem olmaksızın sınav uygulayabilirler.

DERSONOM kullanıcısı olmayan kurumlar DERSONOM sistemlerimizden biri ile birlikte hazırlanmış “DERSONOM+KONTÖR” KAMPANYA PAKETLERİNDEN birini satın alması yeterlidir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için yanda yer alan SATIN AL sekmesine tıklamanız yeterlidir. Sonrasında adımlar halinde belirtilen işlemleri yapmanız sonrası, bizden bir arkadaş 1 saat içinde sizi arayacaktır. Eş zamanlı Cep Telefonunuza ve e-posta adresinize gelecek kullanıcı kodu ve şifreniz ile DERSONOM Web Tabanlı Ölçme Değerlendirme Sistemini kullanmaya başlayabilir ve ONLİNE TYT DENEME SINAVLARINI uygulayabilirsiniz.