Datasis Ürünleri Datasis Ürünleri

Okul Kolej Yönetim, Ölçme Değerlendirme Sistemi

dersonom

Datasis Marka Güvenirliği


Datasis "Değer Katar"

DATASİS, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun ürün ve hizmetleri, kendisi ve/veya güvenilir çözüm ortakları ile birlikte, müşterilerine iş ortaklarına en iyi fiyatla sunmayı temel prensip edinmiştir.

DATASİS, bilişim sektöründe, hizmet üreten bir şirket olması itibariyle, şirket omurgasını oluşturan insan kaynaklarını seçerken; bireylerin bilgi birikimine, deneyimine, geçmişine, güvenilirliğine, devamlılığına ve sadakatine dikkat etmektedir.

DATASİS, çözüm ortaklarını seçerken, öncelikle konusundaki deneyimine, bilgi birikimine, insan kaynağına, teknik alt yapısına, işbirliği sürecinde yapıcı ve yenilikçi anlayışta olmasına dikkat etmektedir.

DATASİS, tüm çalışmalarını Uluslararası ve Ulusal Hukuk Kurallarına bütünüyle uygun olarak gerçekleştirmektedir. Ürettiği ve pazarladığı ürünlerin izin, kalite ve garanti belgelerinin eksiksiz olması vazgeçilmez koşuldur.

DATASİS, Telif Hakları ve Sinema Genel Müdürlüğü' nden almış olduğu BİL-KOD: 1191 nolu üretici koduyla ürettiği yazılımlarını kendisi üretmektedir.

DATASİS, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu (FSEK) çerçevesinde tüm yazılımlarının tek başına hak ve menfaat sahibidir.

DATASİS Markası, Türk Patent Enstitüsü' nden 25.03.2009 tarihinde almış olduğu 2009 14652 Marka No ile yalnız ve yalnız DATASİS' in Tescilli Markasıdır. Herhangi bir kuruluş tarafından Bilişim ve Eğitim alanında kullanımı mümkün değildir.

DATASİS organizasyonun tüm kademeleri tarafından bilinen bu prensipler, Müşteri Merkezli Çalışmanın vazgeçilmez koşulu ve de DATASİS MARKA GÜVENİLİRLİĞİ' nin tanımıdır.

Okul Kolej Yönetim - Ölçme Değerlendirme Sistemleri | Dersonom

Eğitim Yönetim Sistemi Öğrenci Merkezli Yönetim Sistemi

TYT - AYT Puan Hesaplama Sistemi GS puan hesaplama, 2019 LGS, LGS hesaplama, LGS puan hesaplama Yüksek Öğretim Kurumları Sınav Sistemi Açıklandı

DERSONOM’un YÖNETİM YAPISI "Kayıt, Muhasebe, Personel Takibi, Devam Devamsızlık ve Planlama Modülleri" olmak üzere 5 Modülden oluşmaktadır. DERSONOM’un TAM ÖĞRENME YAPISI "Sınav, Ölçme Değerlendirme, Rehberlik, Ödev Takibi, Etüt, Sınav Planlama Modülleri" olmak üzere 5 Modülden oluşmaktadır. DERSONOM’un YÖNELTME YAPISI "Rehberlik, Envanter ve Tercih Modülleri" olmak üzere 3 Modülden oluşmaktadır. DERSONOM’un İLETİŞİM YAPISI "SMS ve Mobilizasyon Modülü" olmak üzere 2 Modülden oluşmaktadır. DERSONOM’un DESTEK YAPISI "Test ve Sınav Bankası, Soru Bankası ve Online Sınav Modülü" olmak üzere 3 Modülden oluşmaktadır.

2020 YKS puan hesaplama DERSONOM; beş önemli bileşenin altında yer alan 18 Modülden oluşan "Öğrenci Gelişimi, Öğretmen Başarısı, Kurum Yönetimi, Veli Gözetimi" açısından tam bir bütünleşme sağlayan internet tabanlı BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİDİR. DERSONOM, beş bileşeninin altında toplanan 18 Modülü OKUL, ÖZEL OKUL, KOLEJ vb. Eğitim Kurumlarında günlük iş ve işlemler esnasında oluşan bilginin, tüm paydaşlarca hızla paylaşılmasına olanak sağlayacak biçimde tasarlanmıştır.DERSONOM’un üretimindeki temel amaç, TAM ÖĞRENMEYİ, MUTLAK BAŞARIYI, SÜREÇ YÖNETİMİNİ, ÖZ DENETİMİ sağlamaktır.