Datasis Ürünleri Datasis Ürünleri

Okul Kolej Yönetim, Ölçme Değerlendirme Sistemi

dersonom

Çözüm Ortakları


Datasis "Değer Katar"

TEKNOTEL

Dersonom

Sunucularımızın (Server) yer aldığı (Hosting) kurum olan TEKNOTEL, ülkemizin en önemli BT şirketlerinden birisidir. Gerek bant genişliği, gerekse alt yapı imkanları, gerek yerleşke güvenliği, gerekse insan kaynağı ile sizlere sorunsuz hizmet vermemizde önemli bir iş ortağımızdır.

BİLDEM

Dersonom

Sekonic Optik Okuyucularda, her anlamda iş birliği yaptığımız çözüm ortağımızdır. Özellikle son yılarda ürün yelpazesinde çok önemli gelişmeler yaparak, her seviyede müşteri ihtiyacını karşılayabilecek çeşide ulaşan Sekonic Optik Okuyucular Japon teknolojisi ve üretim garantisiyle BİLDEM ile birlikte kullanımınıza sunulmaktadır.

TURKCELL + HERMES İLETİŞİM

Dersonom

Toplu Mesaj Gönderiminde, Turkcell ve Gold Bayi statüsü ile Hermes İletişim, DATASİS'in çözüm ortağıdır. Ülkemizin en önde gelen İletişim Operatörü olan TURKCELL'in teknolojik alt yapısına, HERMES İLETİŞİM üzerinden,yazılımlarımızı entegre ederek sizlere hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

DATASİS Yazılım Donanım İletişim Yayıncılık Eğt. ve Sınav Hiz. Tic. Ltd. Şti., TURKCELL + HERMES İş Ortağı olup , kısa mesaj hizmetleri alanında aktif olarak, satış / pazarlama desteği vermektedir.

http://www.hermesiletisim.net/is-ortakligi/is-ortaklarimiz

EKOMESAJ ( Mobilişim ) İLETİŞİM

Dersonom

DATASİS, diğer operatörlerin yanısıra toplu mesaj için EKOMESAJ (Mobilişim) ile de çözüm ortaklığı yapmaktadır.

DATASİS Yazılım Donanım İletişim Yayıncılık Eğt. ve Sınav Hiz. Tic. Ltd. Şti., EKOMESAJ ( Mobilişim ) Telekomünikasyon İletişim San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından sunulan kısa mesajlaşma alanında aktif olarak satış/pazarlama desteği vermektedir.

Datasis Ortaklık

AYYILDIZ İLETİŞİM

Dersonom

   DATASİS, 01.03.2015 tarihinden bu yana toplu mesaj uygulamasında TURKCELL 'in yanısıra AYYILDIZ Telekomünikasyon ile de çözüm ortaklığına başlamıştır.

DATASİS Yazılım Donanım İletişim Yayıncılık Eğt. ve Sınav Hiz. Tic. Ltd. Şti., AYYILDIZ Telekomünikasyon İletişim San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından sunulan kısa mesajlaşma alanında aktif olarak satış/pazarlama desteği vermektedir.

Datasis Ortaklık

Okul Kolej Yönetim - Ölçme Değerlendirme Sistemleri | Dersonom

Eğitim Yönetim Sistemi Öğrenci Merkezli Yönetim Sistemi

TYT - AYT Puan Hesaplama Sistemi GS puan hesaplama, 2019 LGS, LGS hesaplama, LGS puan hesaplama Yüksek Öğretim Kurumları Sınav Sistemi Açıklandı

DERSONOM’un YÖNETİM YAPISI "Kayıt, Muhasebe, Personel Takibi, Devam Devamsızlık ve Planlama Modülleri" olmak üzere 5 Modülden oluşmaktadır. DERSONOM’un TAM ÖĞRENME YAPISI "Sınav, Ölçme Değerlendirme, Rehberlik, Ödev Takibi, Etüt, Sınav Planlama Modülleri" olmak üzere 5 Modülden oluşmaktadır. DERSONOM’un YÖNELTME YAPISI "Rehberlik, Envanter ve Tercih Modülleri" olmak üzere 3 Modülden oluşmaktadır. DERSONOM’un İLETİŞİM YAPISI "SMS ve Mobilizasyon Modülü" olmak üzere 2 Modülden oluşmaktadır. DERSONOM’un DESTEK YAPISI "Test ve Sınav Bankası, Soru Bankası ve Online Sınav Modülü" olmak üzere 3 Modülden oluşmaktadır.

2020 YKS puan hesaplama DERSONOM; beş önemli bileşenin altında yer alan 18 Modülden oluşan "Öğrenci Gelişimi, Öğretmen Başarısı, Kurum Yönetimi, Veli Gözetimi" açısından tam bir bütünleşme sağlayan internet tabanlı BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİDİR. DERSONOM, beş bileşeninin altında toplanan 18 Modülü OKUL, ÖZEL OKUL, KOLEJ vb. Eğitim Kurumlarında günlük iş ve işlemler esnasında oluşan bilginin, tüm paydaşlarca hızla paylaşılmasına olanak sağlayacak biçimde tasarlanmıştır.DERSONOM’un üretimindeki temel amaç, TAM ÖĞRENMEYİ, MUTLAK BAŞARIYI, SÜREÇ YÖNETİMİNİ, ÖZ DENETİMİ sağlamaktır.